امام علی (ع):هر گاه از کاری ترسیدی ، خود را به کام آن بینداز ، زیرا ترس شدید از آن کار ، دشوارتر و زیان بار تر از اقدان به آن کار است. نهج البلاغه (صبحی صالح ) ص 501 ، ح175

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: پایلوت آموزش رانندگان برای کاهش تصادفات جاده ای و پایلوت آموزش کشاورزان و روستاییان را در خراسان جنوبی قرار می دهیم

اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در نشست با کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: پایلوت آموزش رانندگان برای کاهش تصادفات جاده ای و پایلوت آموزش کشاورزان و روستاییان را در خراسان جنوبی قرار می دهیم

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، صبح 2 شهریور ماه در نشست با کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: رسالت و وظیفه ما این است که جامعه از غربت نسبت به مهارت خارج شود و آموزشگاه های آزاد باید جان بگیرند و اختیارات به آنان داده شود.

معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اینکه مهارت محوری کشور را به توسعه می رساند، گفت: باید ارزش مهارت در جامعه ارتقا یابد.

هاشمی با بیان اینکه نگاه ما آینده پژوهی است و بسته آموزشی قوی برای استان درنظر خواهیم گرفت، گفت: دپارتمان تخصصی ملی معدن به نهبندان اختصاص داده می شود که این دومین دپارتمان شهرستانی است که به خراسان جنوبی داده شده است تا در تمام خوشه های مرتبط کار کند.

وی با بیان اینکه نهبندان به عنوان پایلوت آموزش کشاورزان روستایی ایران مدنظر قرار گرفت، خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت خانه صنعت و معدن در استان استفاده شود.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان کرد: پایلوت آموزش رانندگان برای کاهش تصادفات جاده ای و پایلوت آموزش کشاورزان و روستاییان را در خراسان جنوبی قرار می دهیم.

وی با تأکید بر اینکه جامعه مربیان و استاد کاران استان را در هر بخشی شناسایی و ساماندهی کنید، گفت: رویکرد ما در استان جامعه محوری است و باید ظرفیت استان را از نظر مهارت پای کار بیاوریم و ظرفیتی ایجاد کنیم تا گره ای از استان بگشاید.

هاشمی با اشاره به دپارتمان گوهرشناسی فردوس خاطرنشان کرد: شکل گیری چنین عزم و اراده ای در شهرستان فردوس که هم در داخل کشور و هم در بازارهای خارج جایگاه ویژه ای دارد، بسیار ارزشمند است.

معاون وزیر کار یادآور شد: در ایران به دلیل وجود منابع بسیار قوی و با ارزش راه اندازی چنین مراکز مدرن و رو به توسعه نیاز است، تا در جهت ایجاد فرصت های شغلی برای افراد علاقه مند موثر باشد.

هاشمی با اشاره به اینکه باید نقش منطقه ای برای این دپارتمان درنظر گرفته شود، اظهار داشت: همچنین مطالعات جامعی باید صورت گیرد تا بتواند رقابت داشته باشد و همچنین تدوین استانداردهای این رشته و نوع تربیت مهارت آموزان که به سطح ارزشمندی برسند مدنظر قرار گیرد.

معاون وزیر کار اظهار داشت: در این رشته نیازمند آموزش های آزاد هستیم که باید مورد توجه قرار گیرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

تصویر روز

hejab11.jpg

سایت های مرتبط

 

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 53.3%
اقوام و آشنایان - 40%
غیره - 6.7%

كل آرا: 15
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00