امام علی (ع):هر گاه از کاری ترسیدی ، خود را به کام آن بینداز ، زیرا ترس شدید از آن کار ، دشوارتر و زیان بار تر از اقدان به آن کار است. نهج البلاغه (صبحی صالح ) ص 501 ، ح175

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید سربازان سپاه از مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان

بنابر گزار ش روابط عمومی مرکز امروز 12 دی ماه تعدادی از سربازان وظیفه ناحیه سپاه سرایان از کارگاه های مرکز بازدید نمودند .جناب سروان دولتی سرپرست این گروه بیان کرد که سربازان می توانند  برای کسب مهارت همزمان با گذراندن دوره سربازیشان در کارگاه های این مرکز شرکت کنند و این مهارت ها می تواند بعد از پایان خدمت زمینه ساز شغل و کسب درآمد باشد.لازم به ذکر است که حرفه های برق ساختمان ، سرویس و نگهداری خودرو و  صنعت ساختمان  در مرکز برای سربازان آموزش داده می شود.

نظرات (0) کلیک ها: 87

برگزاری مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز سرایان بمناسبت هفته وحدت و ولادت با سعادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق(علیه السلام) بانوان مرکز سرایان با تفنگ بادی مسابقه تیراندازی برگزار نمودند.

در ادامه برادران نیز در این مسابقه شرکت نمودند.

نظرات (0) کلیک ها: 660

فعالیت موکب سرایان در شهر کاظمین

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز سه سال متوالی است که از شهرستان های مختلف استان خراسان جنوبی جهت ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی در کشور عراق موکب هایی در شهر کاظمین برپا می شود و تا سه روز بعد از این خدمات ادامه دارد. لازم بذکر است محل برپایی موکب در شهر کاظمین جوار حرم امامین کاظمین(ع) مقابل باب صاحب الزمان (عج)می باشد و در این بلوار شهرهای دیگر خراسان جنوبی از قبیل بیرجند، قاین ، فردوس ، طبس ، نهبندان و ... نیز خالصانه و بدون ریا در حال خدمت رسانی به زائرین بودند.خدمات این موکب ها بصورت انواع خدمات پزشکی و بهداشتی، پخش طعام و چای و آب و آریشگاه و خمات کفشدوزی و خیاطی طبخ نان و . . . بصورت کاملا رایگان می باشد.

نظرات (0) کلیک ها: 701

شرکت در مراسم زیارت عاشورا و گلباران و عطرافشانی قبور مطهر شهدا

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز روز پنج شنبه بمناسبت هفته بسیج مراسم زیارت عاشورا در محل دفتر امام جمعه با حضور بسیجیان  برگزار گردید و بعد از آن قبور شهدا گلباران و عطرفشانی شددر این جلسه مدیر و پرسنل مرکز نیز حضور داشتند

نظرات (0) کلیک ها: 667

برگزار مسابقه آشپزی بین کارآموزان مرکز

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز همزمان با پایان دوره آموزشی آشپزی و دسرساز سنتی مسابقه آشپزی بین کارآموزان برگزار گردید که هر کارآموز یک نوع غذا و سالاد یا دسر و دمنوش تهیه کرده و در این رقابت شرکت کرده اند. لازم بذکر است  که از نکات قابل توجه در این رقابت استفاده از مواد مصرفی سالم و مقوی بوده تا علاوه بر طعم خوب داشتن، برای بدن نیز مفید باشد این رقابت با داوری آقای فولادی مسئول رستوران بهشت فردی با تجربه پایان رسید .در پایان این مسابقه آقای راهی رئیس مرکز در مورد مفید بودن این آموزش ها در صمیمیت بخشی زندگی های مشترک سخنرانی کردند و از افراد برتر این مسابقه قدردانی شد.

نظرات (0) کلیک ها: 712

تصویر روز

hejab13.jpg

سایت های مرتبط

 

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 53.3%
اقوام و آشنایان - 40%
غیره - 6.7%

كل آرا: 15
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00