امام علی (ع):هر گاه از کاری ترسیدی ، خود را به کام آن بینداز ، زیرا ترس شدید از آن کار ، دشوارتر و زیان بار تر از اقدان به آن کار است. نهج البلاغه (صبحی صالح ) ص 501 ، ح175

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری جلسه هماهنگی با آموزش و پرورش و دانشکده کشاورزی

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز روز پنج شنبه 1398/1/29جلسه ای با حضور معاون آموزش و پرورش سرایان و نماینده دانشکده کشاورزی و ریاست فنی و حرفه ای سرایان در مرکز  برگزار گردید. موضوع جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بازدید از کارگاه های فنی و حرفه ای در هفته مشاغل بود . در ابتدا عظیمی معاون آموزش و پرورش در مورد اهمیت مهارت و آشنایی دانش آموزان با کارگاه های فنی و حرفه ای مطالبی را  ارائه نمود . سپس طاهرپور نماینده دانشکده کشاورزی نیز  در مورد کسب مهارت توسط دانشجویان و  فرهنگ کار و تولید و تاثیر این بازدید ها در آینده شغلی دانش جویان صحبت نمود.  در پایان راهی رئیس مرکز  در مورد اهمیت بازدید و آشنایی با کارگاه های مرکز مطالبی ارائه نمود و آمادگی مرکز را جهت پذیرایی از بازدید دانش آموزان و دانشجویان اعلام نمود.

نظرات (0) کلیک ها: 4

برگزاری جشن بزرگداشت مقام زن در مرکز

بنابرگزارش روابط عمومی مرکز روز سه شنبه مصادف با ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) جشنی با عنوان بزرگداشت مقام زن در مرکز برگذار گردید. جشن با تلاوت کلام الله مجید آغاز شد و رئیس مرکز  در ادامه با تبریک این روز در مورد اهمیت مقام زن و مادر  و برنامه های اجرایی سال آینده مرکز سخنرانی نمودند.  در پایان نیز  از مهمانان پذیرایی و هدیه ای به رسم یادبود به خانم برات پور مربی مرکز اهدا  گردید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 76

گلباران و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان صبح روز  پنج شنبه 97/11/18 برنامه مهمانی لاله ها در سرتاسر گلزارهای شهدای ایران برگزار گردید .بعدازظهر همان روز مزار شهدای روستای قاسم آباد و کامرود توسط رئیس و پرسنل مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان با همراهی جمعی از خانواده های شهدا و مردم گلباران و غبارروبی گردید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 105

جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سرایان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرايان ؛ جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیـمایـی یــوم‌الله 22 بـهمـن،  به‌ صورت همـزمان در سرتاسر کشور برگزار گردید.ملت سرایان نیزبا شرکت در این راهپیمایی نشان دادند تا پای جان با آرمان امام راحل و شهدا می مانند . به کوری چشم آمریکا و همپیمانان مستبدشان جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران  با شکوه تر از هرسال برگزار گردید. پرسنل مرکز فنی و حرفه ای سرایان نیز همراه با مردم در جشن بزرگ شرکت نمودند.

نظرات (0) کلیک ها: 113

بازدید شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهرستان از غرفه مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز سرایان آقای شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرسرایان و فرمانده سپاه ناحیه سرایان و دیگر مسئولین شهرستان از غرفه مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان بازدید نمودند

.

نظرات (0) کلیک ها: 117

تصویر روز

hejab13.jpg

سایت های مرتبط

 

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 53.3%
اقوام و آشنایان - 40%
غیره - 6.7%

كل آرا: 15
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00