امام علی (ع):هر گاه از کاری ترسیدی ، خود را به کام آن بینداز ، زیرا ترس شدید از آن کار ، دشوارتر و زیان بار تر از اقدان به آن کار است. نهج البلاغه (صبحی صالح ) ص 501 ، ح175

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید دانش آموزان مدرسه شاهد

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز سرایان ، دانش آموزان مدرسه شاهد سرایان از کارگاه های مرکز بازدید نمودند . سرپرست گروه بازدیدکننده بیان کرد که هدف  بازدید، آشنایی دانش آموزان با اهمیت مهارت در زندگی و نقش مهم آن در انتخاب شغل  آینده می باشد. همچنین دانش آموزان با مهارت هایی که در این مرکز در حال آموزش می باشدآشنا می شوند و  می توانند با برنامه ریزی در اوقات فراغت از این آموزش ها بهرمند شوند.

نظرات (0) کلیک ها: 14

برگزاری کارگاه آموزشی فن ورز شبکه هوایی

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز سرایان دوره فن ورز  شبکه هوایی برق در این مرکز درحال اجراست . در این کارگاه ابتدا کاراموزان با انواع مفاهیم تولیدو انتقال  برق آشنا شده و سپس بصورت تخصصی در قسمت توزیع برق با یراق آلات و انواع پست و نحوه بهره برداری و اجرای آنها آموزش می بینند  . این دوره با همکار مهندسین اداره برق سرایان و  بصورت کاملا تخصصی در حال اجرا می باشد.لازم بذکر است افراد بعد از گذراندن این دوره می توانندجذب شرکت برق یا شرکت های خصوصی که در این راستا فعالیت دارند، شوند.

نظرات (0) کلیک ها: 16

آموزش مفاهیم پدافند غیرعامل برای کارآموزان مرکز

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز با توجه به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل در کشور  که با اجرای آن می‌توان از وارد شدن خسارات مالی به تجهیزات و تاسیسات حیاتی و حساس نظامی و غیرنظامی و تلفات انسانی جلوگیری نموده یا میزان این خسارات و تلفات را به حداقل ممکن کاهش داد. روز سه شنبه 15 آبان ماه برای کارآموزان این مرکز در سالن جلسات در مورد مفهوم پدافند غیرعامل و نکات اجرایی  آن مطالبی ارائه شد.

نظرات (0) کلیک ها: 67

برگزاری کلاس کارآفرینی برای دانش آموزان

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز روز یک شنبه گروهی از دانش آموزان مدرسه ریحانه النبی  ازکارگاههای این مرکز  بازدید نمودند و در پایان برای دانش آموزان کارگاه آموزشی کوتاه مدت کارآفرینی برگزار گردید.

نظرات (0) کلیک ها: 48

شرکت پرسنل و مربیان مرکز در راهپیمایی 13 آبان ماه

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز پرسنل و مربیان این مرکز با شرکت در راهپیمایی سراسری 13 آبان انزجار خود را از آمریکا اعلام نموده و شعار «هَیْهَاتَ مِنَّا الذِّلَّةِ» را سردادند.

نظرات (0) کلیک ها: 73

تصویر روز

hejab13.jpg

سایت های مرتبط

 

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 53.3%
اقوام و آشنایان - 40%
غیره - 6.7%

كل آرا: 15
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00