امام علی (ع):هر گاه از کاری ترسیدی ، خود را به کام آن بینداز ، زیرا ترس شدید از آن کار ، دشوارتر و زیان بار تر از اقدان به آن کار است. نهج البلاغه (صبحی صالح ) ص 501 ، ح175

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری جشن بزرگداشت مقام زن در مرکز

بنابرگزارش روابط عمومی مرکز روز سه شنبه مصادف با ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) جشنی با عنوان بزرگداشت مقام زن در مرکز برگذار گردید. جشن با تلاوت کلام الله مجید آغاز شد و رئیس مرکز  در ادامه با تبریک این روز در مورد اهمیت مقام زن و مادر  و برنامه های اجرایی سال آینده مرکز سخنرانی نمودند.  در پایان نیز  از مهمانان پذیرایی و هدیه ای به رسم یادبود به خانم برات پور مربی مرکز اهدا  گردید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 37

جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سرایان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرايان ؛ جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیـمایـی یــوم‌الله 22 بـهمـن،  به‌ صورت همـزمان در سرتاسر کشور برگزار گردید.ملت سرایان نیزبا شرکت در این راهپیمایی نشان دادند تا پای جان با آرمان امام راحل و شهدا می مانند . به کوری چشم آمریکا و همپیمانان مستبدشان جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران  با شکوه تر از هرسال برگزار گردید. پرسنل مرکز فنی و حرفه ای سرایان نیز همراه با مردم در جشن بزرگ شرکت نمودند.

نظرات (0) کلیک ها: 69

بازدید شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهرستان از غرفه مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز سرایان آقای شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرسرایان و فرمانده سپاه ناحیه سرایان و دیگر مسئولین شهرستان از غرفه مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان بازدید نمودند

.

نظرات (0) کلیک ها: 71

گلباران و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان صبح روز  پنج شنبه 97/11/18 برنامه مهمانی لاله ها در سرتاسر گلزارهای شهدای ایران برگزار گردید .بعدازظهر همان روز مزار شهدای روستای قاسم آباد و کامرود توسط رئیس و پرسنل مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان با همراهی جمعی از خانواده های شهدا و مردم گلباران و غبارروبی گردید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 67

برپایی غرفه مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان، بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حسینیه سیدالشهدای سرایان  نمایشگاهی از دستاورد های چهل ساله انقلاب برپا شده است. در این نمایشگاه تمامی ادارات و نهادهای انقلابی شهرستان در آن شرکت دارند.  مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان  با تجهیزات کارگاههای آموزشی و نمونه کارهای کارآموزی در این نمایشگاه شرکت نموده است.

ساعت بازدید نمایشگاه : صبح ها از ساعت 9 الی 12 و عصر ها از ساعت 16 الی

20

 

نظرات (0) کلیک ها: 77

تصویر روز

hejab10.jpg

سایت های مرتبط

 

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 53.3%
اقوام و آشنایان - 40%
غیره - 6.7%

كل آرا: 15
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00