امام علی (ع):هر گاه از کاری ترسیدی ، خود را به کام آن بینداز ، زیرا ترس شدید از آن کار ، دشوارتر و زیان بار تر از اقدان به آن کار است. نهج البلاغه (صبحی صالح ) ص 501 ، ح175

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی از کارگاه های سرایان

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز سرایان روز شنبه مورخه 98/2/14 مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی آقای مهندس خوشایند  به همراه معاون آموزشی اداره کل آقای مهندس حق پرست  از کارگاه های مرکز سرایان بازدید نمودند .

نظرات (0) کلیک ها: 27

برگزاری جلسه هماهنگی با آموزش و پرورش و دانشکده کشاورزی

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز روز پنج شنبه 1398/1/29جلسه ای با حضور معاون آموزش و پرورش سرایان و نماینده دانشکده کشاورزی و ریاست فنی و حرفه ای سرایان در مرکز  برگزار گردید. موضوع جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بازدید از کارگاه های فنی و حرفه ای در هفته مشاغل بود . در ابتدا عظیمی معاون آموزش و پرورش در مورد اهمیت مهارت و آشنایی دانش آموزان با کارگاه های فنی و حرفه ای مطالبی را  ارائه نمود . سپس طاهرپور نماینده دانشکده کشاورزی نیز  در مورد کسب مهارت توسط دانشجویان و  فرهنگ کار و تولید و تاثیر این بازدید ها در آینده شغلی دانش جویان صحبت نمود.  در پایان راهی رئیس مرکز  در مورد اهمیت بازدید و آشنایی با کارگاه های مرکز مطالبی ارائه نمود و آمادگی مرکز را جهت پذیرایی از بازدید دانش آموزان و دانشجویان اعلام نمود.

نظرات (0) کلیک ها: 47

جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سرایان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرايان ؛ جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیـمایـی یــوم‌الله 22 بـهمـن،  به‌ صورت همـزمان در سرتاسر کشور برگزار گردید.ملت سرایان نیزبا شرکت در این راهپیمایی نشان دادند تا پای جان با آرمان امام راحل و شهدا می مانند . به کوری چشم آمریکا و همپیمانان مستبدشان جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران  با شکوه تر از هرسال برگزار گردید. پرسنل مرکز فنی و حرفه ای سرایان نیز همراه با مردم در جشن بزرگ شرکت نمودند.

نظرات (0) کلیک ها: 155

برگزاری جشن بزرگداشت مقام زن در مرکز

بنابرگزارش روابط عمومی مرکز روز سه شنبه مصادف با ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) جشنی با عنوان بزرگداشت مقام زن در مرکز برگذار گردید. جشن با تلاوت کلام الله مجید آغاز شد و رئیس مرکز  در ادامه با تبریک این روز در مورد اهمیت مقام زن و مادر  و برنامه های اجرایی سال آینده مرکز سخنرانی نمودند.  در پایان نیز  از مهمانان پذیرایی و هدیه ای به رسم یادبود به خانم برات پور مربی مرکز اهدا  گردید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 122

گلباران و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا

بنابر گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان صبح روز  پنج شنبه 97/11/18 برنامه مهمانی لاله ها در سرتاسر گلزارهای شهدای ایران برگزار گردید .بعدازظهر همان روز مزار شهدای روستای قاسم آباد و کامرود توسط رئیس و پرسنل مرکز آموزش فنی و حرفه ای سرایان با همراهی جمعی از خانواده های شهدا و مردم گلباران و غبارروبی گردید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 148

تصویر روز

hejab10.jpg

سایت های مرتبط

 

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 53.3%
اقوام و آشنایان - 40%
غیره - 6.7%

كل آرا: 15
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00